Duben 2012

Smíření

26. dubna 2012 v 20:16 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Luu.ShOOtinGstaRr's diary
Pořád jsem sama se sebou byla strašně nespokojená. Věty typu "Jsem tlustá,mám hnusné vlasy apod." u mě byly na denním pořádku.Často jsme se srovnávala s ostatními holkami a chtěla jsem být jako ony. Uvědomila jsem si,že každý je nějaký. Všichni jsme jiní a každý má něco co ho dělá vyjímečným. Postupem času jsem se sama se sebou začala smiřovat a začala jsem se mít opravdu ráda,taková jaká jsem. Dokážu s klidem říct,že mi to dnes moc sluší. Už bych nechtěla být jiná.Vlastně jsem ráda za to,že jsem taková. Některé holky jsou na tom opravdu mnohem hůř než já. A neberte to rozhodně jako namyšlenost to u mě nehrozí,je to jen dávka zdravého sebevědomí.
Takže kdo z vás to má stejné a sám sobě se nelíbí,tak se zkuste mít rády takové jaké jste.:)

Toužím...

11. dubna 2012 v 20:52 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Obrázky..

Toužím po klukovi,který mě bude milovat takovou jaká jsem.
Který mi i po ránu řekne,že jsem krásná.
Který mi jen tak přinese růže z lásky.
Který mě obejme,když budu smutná a řekne "Jsem s tebou"
Chci lásku,která vydrží věčně
TO CHCI VÁŽNĚ TAK MOC?:(

Aktuální Luu.ShOOtinGstaRr.

11. dubna 2012 v 20:27 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Obrázky..

Loneliness

11. dubna 2012 v 20:20 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Luu.ShOOtinGstaRr's diary

Ve společnosti ....

..jsem stále vysmátá,zábavná a plná života.Jenže uvnitř sebe se cítím hrozně,zžírá mě neskutečná samota a nejraději bych nežila.

 

Ach ta romantika :) ♥

3. dubna 2012 v 14:47 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Luu.ShOOtinGstaRr's diary
Niekde ho zbadáš, usmejete sa na seba. V ten moment si povieš že ho musíš nájsť. Hľadáš ho na pokeci, na facebooku prehľadávaš priateľov tvojich priateľov. Zabudneš a potom ho niekde náhodne objavíš. Napíšeš mu, píšete si. Najprv nudne, sem tam mu napíšeš Ty.. potom sa začnete baviť a vždy Ti píše prvý on. Začnete sa oslovovať miláčik a zlatko. Začnete si posielať pusinkových smajlíkov. Píšete si stále. Máte svoje čísla a napíše ti SMS. Ty skáčeš po dome a keď mu odpíšeš on sa usmieva na telefón ako priblblý. Ste k sebe čoraz viac prítulnejší. Začnete žiarliť na komentáre od iných.. a druhej strane sa to páči..:) Dohodnete si stretko. Pred stretkom sa chystáš hádam 2 hodiny a on si tiež na tom dá záležať. Hoc ti povedal že si krása a hoc je možno človekom, ktorému na kráse nezáleží aj tak sa bojíš. Vidíš na sebe všetky chyby a záleží Ti len na tom, aby si zapôsobila. V kŕči tam na neho čakáš. Keď ho zbadáš v diaľke a on Ti nesmelo kývne odkývneš a v hlave si nadávaš, že si na to pristúpila. Keď sa však uvidíte on sa usmeje a Tebe odlahne. Vyklepane ho objímeš, prvých 10 minút je trochu trápnych. Potom však zisťujete ako vám je spolu dobre. Odchádzaš a on Ti dá pusu. Si najšťastnejšia baba. Prídeš na facebook a už tu máš správu: "Ideme zajtra zase?" ♥

Nová fotka slečny Luu

1. dubna 2012 v 21:38 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Obrázky..
Aby jste věděli jak vypadá ta divná slečna,která sem píše ty bludy :D


Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř

1. dubna 2012 v 21:20 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Luu.ShOOtinGstaRr's diary
Ahoj.
Tak nějak jsem se zamyslela a říkám si proč si pořád na něco stěžuju? Vždyť se vlastně nemám špatně,mám se dokonce líp než dobře . Oba moji rodiče jsou živí a díkybohu i zdraví a i když se svou mamkou nejsem v kontaktu,mohu to změnit až se k tomu konečně odhodlám. Lidé jsou na tom mnohem hůř. Jsou děti,které rodiče nechtěli a dali je do domova,děti kterým rodiče zemřeli úplně,lidé na ulici a další podobné hrozné věci.
Nemám si na co stěžovat. Mám skvělého tatínka,který má báječnou přítelkyni,se kterou skvěle vycházím a bere mě takovou jaká jsem. Brzy mě čeká stěhování do nově postaveného domu,neučím se špatně,nemám sice moc kamarádu,ale přece jen nějaké mám.
Ale je tu pořád něco co mi chybí k úplnému štěstí-LÁSKA. To je přesně to co bych potřebovala,to co by zaplnilo ve mě tu prázdnotu a já bych byla konečně šťastná. Proč v ní mám takovou smůlu? Nevím. Třeba se to jednou změní.Ještě stále mám spoustu času na to,abych potkala svou lásku a věřím,že to přijde až to budu nejméně čekat. Stačí chtít,věřit,doufat a určitě se jednoho krásného dne objeví...:)
Takže jsem si zase zablábolila :D Jen doufám,že si z toho něco vezmete.Třeba to,že nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř!