Březen 2012

Dlouhá noc a nostalgická neděle

5. března 2012 v 17:52 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Luu.ShOOtinGstaRr's diary
ČAU,ČAU...Zdravím vás opět po delší době ;D ..No víte já prostě nevím co sem psát.Nejsou náměty,nejsou články bohužel je to tak. Alespoň vám teda,když už jsem tu,povykládám nějaké novinky a blosti z mého nudného života :) :D.
Vybrali jsme domeček takže se budem konečně stěhovat,začátkem léta řekla bych.Ale tak jo,těším se,že budeme pohromadě i s přítelkyní mého táty a její dcerou.Nebudu pořád doma sama čumět do zdi.
A jinak se mám v poslední době celkem fajn...začala jsem mnohem více vycházet se spolužáky a taky se nám konečně otepluje a ukazuje se sluníčko :)
Chtěla jsem také zmínit ,že tento víkend se vydařil.Nedělo se nic zvláštního,ale byla jsem po hrozně dlouhé době o víkendu doma.V sobotu jsem sice musela uklízet,ale vyjímečně jsem na to měla i náladu,což je u mne opravdu rarita ;D No a jelikož jsem se dozvěděla,že pres noc budu sama doma rozhodla jsem se,že si udělám tak trochu "Ameriku" . Skočila jsem si do obchodu pro hamburgery,coca colu,popcorn a zmrzku. Sedla jsem si k televizi a skoro vše jsem to spořádala jsem prase :D. Tak jsem tu noc byla vesele vzhůru až do tří do rána a celou dobu jsem si pouštěla krapet postarší hity :D. A v neděli to samé. Měla jsem hrozně nostalgický den tak jsem si pouštěla vzpomínkové písničky z dětství,taky jsem si,přiznám se,poslechla Tokio Hotel,které jsem kdyby strašně zbožňovala a vybavil se mi jejich koncert. Vybavovali se mi všechny hezké zážitky a s úsměvem na rtech jsem si zavzpomínala. :)) Byl to fajnový víkend,takové chci častěji. A teď už se loučím ,protože došli slovíčka :) Papa.