Jak opticky zvětšit oči

25. srpna 2011 v 22:11 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Líčení

Rozzařte se!
Dokonce, i když jste nebyli od přírody obdařeni velkýma laníma očima, můžete se naučit, jak mohou vaše oči vypadat větší s make-upem. Make-up techniky pomohou zakrýt nedostatky a zdůraznit určité oblasti. Ať už vás trápí řídké řasy nebo blízko posazené oči, ukážeme vám, jak mohou vaše oči vyniknout! K dosažení vámi žádaného efektu potřebujete jen pár základních věcí, jako např. stíny, řasenku, kulmu na řasy a tekuté linky. To je vše, co potřebujete k vytvoření speciálních efektů. Nyní čtěte dál a připravte se oklamat okolí svýma očkama!
Jak opticky zvětšit oči21.Oční stíny

Pro efekt větších očí preferujte lehké, barevné stíny. Nebojte se používat pastelové barvy. V jednoduchosti je krása, a proto vám bude stačit jednoduchá paleta barev.

2.Zvýraznění a oživení

Lehké, neutrální líčidlo, nebo tělový odstín stínů, vám také pomůže zvětšit oči.

3.Výrazná barva

Ano! Můžete si dovolit zářivé oční stíny. Například použitím jednoduchých, modrých očních stínů okouzlíte! Zaměřte se na místa, která chcete zvýraznit a zvolte odstín, který bude pleti lichotit.

4.Větší řasy, větší oči

Řasenka oko krásně ohraničí a otevře. Vždy zapojte řasenku do vašeho make-upu . Černá je vždy vhodná!

5. Natočte řasy

Bude vám to trvat jen pár vteřin a s výsledkem budete jistě spokojena! Natočení řas také pomáhá oddělit slepené řasy.

6.Make-up

I když existuje plno stylů make-upu, které zvětšují oči, kočičí oči je těžké porazit! Vezměte si na pomoc tekuté oční linky a hravě zvládnete aplikaci. Vaše oči budou třeskutě sexy!

Jak opticky zvětšit oči3


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama