Chci změnit svůj život

31. července 2011 v 22:57 | Luu.ShOOtinGstaRr. |  Luu.ShOOtinGstaRr's diary
Dobrý večer všem :))

Večerní nuda se opět dostavila,tak pár slovíček na tenhle blog by snad nemuselo uškodit :))
Jsem tak hrozně nevyspaná..šla jsem spát o půl 3 ráno a vstávala jsem o půl 9 ,říkala jsem si,že dnes půjdu spát brzy,ale zase trčím u počítače a to už bude jedenáct :)). No nic každopádně na sobě cítím,že potřebuju v životě něco změnit. Aspoň za chvíli vypadnout z tohoto města jinam..nejlépe i ze země aspoň na pár dnů. Napadlo mě,že si asi vezmu papír,tužku,sluchátka a půjdu na nějaké pěkné opuštěné místečko třeba do lesa a napíšu pár slov. Nějaký nový texty. Včera jsem napsala takový text o své "rodině". Když budu někde jinde,než doma napadne mě toho určitě víc :)
Taky mě dost baví fotit tak asi přibalím i foťák a pokusím se vyfotit nějaké fotky. Miluju samotu,temná místa a takové věci jsem do toho úplný blázen. Jen já,hudba a pes.Někdy ta samota ale vadí..
Zítra to,ale nepůjde,protože mi přijede nejlepší kamarádka,se kterou jsem se dlouho neviděla takže budu s ní.Třeba v úterý bych mohla vyrazit. Když už jsou všichni moji kamarádičci tak líní ,zabavím se sama.
Potřebuju změnit svůj život ,převrátit ho naruby. Každodenní stereotyp už mě opravdu přestává bavit a unavuje mě to.Akorát nevím co mám pro to udělat..Na všechno jsou potřeba peníze,které já samozřejmě nemám.Určitě,ale něco vymyslím i bez nich.
No a...není se to sice k témetu,ale strašně ráda bych přestala kouřit .Pokusím se.Jednou dám vědět jak jsem dopadla.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama